Oáza klidu uprostřed rušného města

sobota 11. května 2019


Jedna moje známá jednou řekla, že botanická zahrada Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy na Albertově je oáza klidu a neskutečný balzám na duši a hodně to doporučovala jako místo, které rozhodně stojí za návštěvu. A mně došlo, přestože žiju v Praze už 9 let, tak jsem tam nikdy nebyla a že to musím napravit. Kdo by se nepotřeboval  v tom dnešním náročném a uspěchaném světě někdy zastavit a nechat pohladit po duši? Já rozhodně jo. Rozhodla jsem se, že tam půjdu někdy na jaře, kdy to tam bude všechno hezky rozkvetlý a vonící a já se budu moct kochat. A i když to vypadá, že tato návštěva byla naplánovaná, opak je pravdou. Nakonec jsem se tam dostala úplně náhodou,  ale jak už se mi několikrát osvědčilo, spontánní nápady jsou někdy ty nejlepší, vznikají z nich daleko lepší zážitky.
Jednoho dne jsem byla domluvená na focení s Veronikou na železničním mostě na Výtoni. Nevím, čím to je, ale mosty mě nějakým zvláštním způsobem vždy fascinovaly (třeba v Norsku jsem z nich byla úplně u vytržení) a já bych na nich nejraději fotila co nejčastěji. Jenomže nám tentokrát plány rozhodil vítr, který byl tak silný, že Verča měla vlasy pořád v obličeji nebo jako divokou korunu kolem hlavy a obě jsme byly nešťastné, že z toho žádná hezká fotka nevzejde (ale vzniklo pár fakt vtipných momentek, to jo). A tehdy jsem dostala nápad zajít se podívat do botanické zahrady na Karlově. Říkala jsem si, že když už nic jiného, tak se aspoň hezky projdeme, pokecáme, a pak si někde v okolí půjdeme sednout na kafe. Počasí bylo vysloveně krásné, sluníčko svítilo, akorát ten vítr, no. Vyrazily jsme a cestou jsme se ještě zastavily u starého nádraží Vyšehrad, kde jsme rychle cvakly pár fotek. Další věcí, která mě fascinuje, jsou kromě mostů staré opuštěné oprýskané baráky (já vím, jsem divná:D).


Botanickou jsme obě byly naprosto nadšené. Tolik krásných míst ke kochání, stromy kvetly, všechno zelenalo a objevily jsme tam několik hezkých zákoutí s různými skalkami a kamennými schůdky nebo se zelení, já byla naprosto u vytržení. Už jsem totiž začínala být zklamaná, že se focení nevyvedlo podle mých představ. Nakonec bylo mnohem lepší a ty fotky se mi strašně moc líbí. Verča je fajn holka, se kterou jsme doté doby znaly jenom z Instagramu a tohle bylo poprvé, co jsme se potkaly, a věřím, že rozhodně ne naposledy. Bylo to totiž moc příjemně strávených pár hodin, které jsme nakonec zakončily i u toho kafe a pusy nám jely a byly jsme k nezastavení. To je tak, když se potkáte s někým, s kým jste na stejné vlně a už u prvního setkání máte pocit, že toho člověka musíte přece znát mnohem déle. Díky focení jsem už potkala tolik skvělých lidí a navštívila tolik zajímavých míst, že nemine dne, kdy bych za to nebyla vděčná.

No jo, dost k rozněžněné Zuzce, vy jste určitě zvědaví na fotky z tohoto focení, že? Tak tady je máte.15 komentářů

 1. Tak dnes jsem se tam také vypravila, si ne poprvé, ale po opravdu dlouhé době. A máš naprostou pravdu, že to je úžasná oáza klidu uprostřed rozlítaného města. S kafem a knížkou by tam člověk mohl strávit několik hodin a ani by si toho nevšiml. :) Fotky jsou krásné. <3

  OdpovědětSmazat
 2. Kdo dnes čte toto svědectví, měl by se mnou as mou rodinou slavit, protože to začalo jako žert pro některé lidi a jiní říkali, že to není možné. Jmenuji se ČENĚK ELIÁŠ a jsem z Prahy, ale s manželkou jsem se přestěhoval do Chicaga. Jsem šťastně ženatý s dvěma dětmi a krásnou ženou. Něco hrozného se stalo mé rodině, když jsem přišel o práci a moje žena opustila dům, protože jsem se nemohla dobře starat o sebe a o rodinné potřeby. a mých dětí v daném okamžiku. Podařilo se mi devět let, žádná žena, která by mě podpořila, abych se dobře postarala o děti. Snažím se poslat zkušební zprávu své ženě, ale ona blokuje mě z rozhovoru s ní Snažím se mluvit se svým přítelem a její rodinní příslušníci, ale stále vím, že by mi mohl pomoci a já jsem byl podání žádosti později tolik společností, ale stále to udělal neříkej mi, dokud nepřišel věrný den, že nikdy nezapomenu v mém životě. Když jsem potkal starého přítele mého, kterému jsem vysvětlil všechny své potíže a řekl mi o skvělém muži, který mu pomohl získat dobrou práci v Coca cola společnost a on mi řekl, že jeho kouzlo kolečko, ale já jsem člověk, který nikdy nevěří v kouzlo kolečko, ale já jsem se rozhodl, že ho zkusit a Drigbinovia mě instruoval a ukázal mi, co dělat v těchto sedmi dnech oběda kouzlo. Řídím se všemi pokyny a dělám to, co mě požádal, abych udělal dobře .Digbinovia se ujistěte, že všechno šlo dobře a moje žena mě znovu uvidí po nádherné práci Drigbonovia. Moje žena mi zavolala s neznámým číslem a omluvila se a řekla mi, že mi opravdu chybí a naše děti a moje žena se vracejí domů a po dvou dnech Společnost, které jsem podal dopis s oceněním, nyní jsem manažerem společnosti v USA. Doporučuji Vám, pokud máte nějaké problémy, pošlete zprávu na tento email: doctorigbinovia93@gmail.com nebo WhatsApp ho na +2348144480786 a dostanete nejlepší výsledek. Vezměte věci za samozřejmost a bude to od vás. Přeji Vám to nejlepší.

  OdpovědětSmazat
 3. Bunny Sarafina19. dubna 2020 5:40

  Chcete-li přivést zpět svého bývalého přítele, přítelkyni, manžela nebo manželky nebo někoho z vašich blízkých, pokud potřebujete duchovní pozornost, máte pocit, že se věci s vámi nejednou a potřebujete pomoci změnit věci, s pomocí této skvělé Kouzelník, velká láska kouzelníka chubygreat@gmail.com. svou magickou mocí řeší každý problém, o kterém si myslíte, že čelíte. stačí ho kontaktovat s následujícími údaji! e-mail chubygreat@gmail.com nebo Whatsapp +2348165965904 s těmito dvěma údaji se k němu můžete dostat a on je vždy k dispozici a je připraven vám pomoci vyřešit váš problém po celý život. Našel jsem ho, když jsem potřeboval pomoc, abych získal zpět svého manžela, který mě opustil a odešel s další ženou na několik měsíců, pomocí chubygreatové práce s kouzlem jsem ho mohl přivést zpět a my spolu žijeme šťastní. děkuji chubygreat, nechť Bůh pokračuje ve zvyšování tvé síly a dává ti moudrost.

  OdpovědětSmazat
 4. Bunny Sarafina19. dubna 2020 5:42

  Chcete-li přivést zpět svého bývalého přítele, přítelkyni, manžela nebo manželky nebo někoho z vašich blízkých, pokud potřebujete duchovní pozornost, máte pocit, že se věci s vámi nejednou a potřebujete pomoci změnit věci, s pomocí této skvělé Kouzelník, velká láska kouzelníka chubygreat@gmail.com. svou magickou mocí řeší každý problém, o kterém si myslíte, že čelíte. stačí ho kontaktovat s následujícími údaji! e-mail chubygreat@gmail.com nebo Whatsapp +2348165965904 s těmito dvěma údaji se k němu můžete dostat a on je vždy k dispozici a je připraven vám pomoci vyřešit váš problém po celý život. Našel jsem ho, když jsem potřeboval pomoc, abych získal zpět svého manžela, který mě opustil a odešel s další ženou na několik měsíců, pomocí chubygreatové práce s kouzlem jsem ho mohl přivést zpět a my spolu žijeme šťastní. děkuji chubygreat, nechť Bůh pokračuje ve zvyšování tvé síly a dává ti moudrost.

  OdpovědětSmazat
 5. Jak to můžu vysvětlit světu, že existuje muž jménem DR ISIKOLO, který mi pomohl přivést zpět mého bývalého milence a obnovit můj lůno. když se ztratila veškerá naděje. Já a můj milenec jsme manželé posledních 5 let bez dítěte, žili jsme šťastně .. až jednoho dne jsme měli nedorozumění, protože jsem pro něj nemohl mít dítě, a tak se rozhodl žít pro jiné ženy „Byl jsem tak smutný a frustrovaný a nemohl jsem ani jíst, až jednoho dne jsem procházel internet, kde jsem viděl paní Sandru, která vypovídala o volání kouzlem s kouzlem DR ISIKOLO, který jí pomohl přivést jejího manžela zpět domů, a tak jsem se rozhodl vyzkoušet kontaktování kouzelníka DR ISIKOLO, takže vysvětlím svůj problém DR ISIKOLO a řekl mi, že bych se neměl bát, že mi pomůže vyřešit můj problém, že se můj milenec vrátí domů, k mému největší překvapení za pouhých 48 hodin můj manžel mě začal volat a prosit o odpuštění to byl opravdu zázrak, teď jsme zpět znovu jako manžel a manželka, týden poté, co byl můj lůno obnoven a právě teď jsem za měsíc pryč všechny mé poděkování patří DR ISIKOLO, nedělej si starosti, protože DR ISIKOLO je tu na pomoc p vás všechny, udělám vám laskavost, že jsem mu visel jeho Whatsapp +2348133261196 nebo e-mail isikolosolutionhome@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 6. Jak to můžu vysvětlit světu, že existuje muž jménem DR ISIKOLO, který mi pomohl přivést zpět mého bývalého milence a obnovit můj lůno. když se ztratila veškerá naděje. Já a můj milenec jsme manželé posledních 5 let bez dítěte, které jsme žili šťastně. Až jednoho dne jsme měli nedorozumění, protože jsem pro něj nemohl mít dítě, a tak se rozhodl žít pro jiné ženy, byl jsem tak smutný a frustrovaný a nemohl jsem ani jíst, až jednoho dne jsem procházel Internet, kde jsem viděl dámu jménem Sandra, která svědčí o kouzlu zavolat DR ISIKOLO, který jí pomohl přivést jejího manžela zpět domů, a tak jsem se rozhodl zkusit kontaktovat kouzla DR ISIKOLO, takže vysvětlím svůj problém DR ISIKOLO a on řekla mi, že bych se neměla bát, že mi pomůže vyřešit můj problém, že se můj milenec vrátí domů, k mému největšímu překvapení za pouhých 48 hodin mě můj manžel začal volat a prosit o odpuštění to byl skutečně zázrak, teď jsme jsou zpět jako manžel a manželka, týden poté, co byl můj lůno obnoven, a právě teď jsem za měsíc pryč všechno mé poděkování patří DR ISIKOLO, nebojte se, protože DR ISIKOLO je tu, aby vám všem pomohl, udělám vám laskavost zavěsil svou e-mailovou adresu: isikolosolutionhome@gmail.com Y ou může také Whatsapp ho na +2348133261196.

  OdpovědětSmazat
 7. Ahojte, všetci, pozornosť! Ak niekoho milujete a záleží vám na tej osobe, urobíte všetko pre to, aby ste boli s tou osobou, moja bývalá priateľka ju tak veľmi milujem, keď sme ich rozišli, nikdy o nej neprestávam myslieť, musím urobiť niečo, aby som ju dostala späť, to bolo, keď som začal čítať články o tom, ako sa vrátiť späť milenec, to bolo, keď som videl doktora Lomi, koľko ľudí hovorí o tom, ako privádza späť svojho milenca, kontaktoval som doktora Lomi na WhatsApp, vysvetlil som mu všetko a obsadil kúzlo na moju bývalú priateľku, ktorá mi ten istý deň zavolala a začala mi prosiť, a dnes sme opäť spolu, miluje ma a chichot ma viac, ako predtým, kontaktujte doktorku Lomi dnes na WhatsApp čísle +2349034287285 alebo môžete mu poslať e-mailom; lomiultimatetemple@gmail.com je to najlepšie kúzlo, ktoré môžete kontaktovať kvôli pomoci.

  OdpovědětSmazat
 8. PROFESIONÁLNÍ KOUZELNÍK KOUZEL, KTERÝ VÁM MŮŽE POMOCI LÁSKOVÝM KOUZLEM, ABY ZÍSKALI SVÉ MILOVNÍKY ZPĚT PO NARUŠENÍ PO ROZDĚLENÍ / ROZDĚLENÍ I V PŘÍPADĚ, ŽE SE VÁŠ SITUACE ZNAMENÁ beznadějně! KONTAKT DR Wale URČITĚ NEJLEPŠÍ KOUZELNÝ KOUZEL ONLINE A JEHO VÝSLEDEK JE 100% ZÁRUKA.
  Kontaktujte Dr Wale na +2349015141346. NEBO drwalespellhome@gmail.com

  Po 4 letech ve vztahu s mým přítelem můj přítel začal chodit s jinými dívkami a ukazovat mi chladnou lásku, při několika příležitostech mi hrozí, že se se mnou rozejde, pokud se ho odvážím vyslechnout ohledně jeho aféry s jinými dívkami, byl jsem naprosto zdevastovaný a zmatený, dokud mi můj starý přítel neřekl o kouzelníkovi na internetu zvaném DR Wale, který pomáhá lidem s jejich vztahem a problémem v manželství mocí jeho bohů, zpočátku jsem pochyboval, jestli taková věc vůbec existuje, ale rozhodl se dát zkuste to, když jsem ho kontaktoval, řekl mi vše, co jsem musel udělat, a já jsem mu pomohl seslat kouzlo lásky a do 48 hodin se můj přítel ke mně vrátil a začal se omlouvat, teď přestal chodit s dívkami a je se mnou navždy a opravdu. Obraťte se na toto skvělé kouzlo Caster pro váš vztah nebo manželství problém.

  Tady je jeho kontakt ...
  WHATSAPP: +2349015141346
  EMAIL: drwalespellhome@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 9. DR ISIKOLO to pro mě udělal znovu poté, co pomohl ženě získat jejího manžela zpět. Chci dát světu vědět o sesilateli kouzel DR ISIKOLO, který mi přivedl zpět mou bývalou manželku, když jsem si myslel, že je ztracena veškerá naděje. DR ISIKOLO použil své mocné kouzlo k vyčarování úsměvu na mé tváři tím, že přivedl svou ženu svým kouzlem, nejdřív jsem si myslel, že se mi to zdálo, když se moje žena ke mně vrátila na kolenou a prosila mě, abych jí odpustil a přijal ji zpět a dokonce od té doby mě miluje víc, než jsem kdy čekal, a tak jsem se zavázal, že dám světu vědět o DR ISIKOLO, protože je to skvělý muž. Všechno, co jsem udělal, bylo vyhovět mu a on mi pomohl a do 48 hodin jsem dostal výsledek, což mě dodnes udivuje. Máte problémy ve vztahu? rozešel se s vámi váš partner a vy ho stále milujete a chcete? Máte problém s financemi? nebo potřebujete pomoc jakéhokoli druhu, kontaktujte dnes DR ISIKOLO, protože vám dávám 100% záruku, že vám pomůže stejně, jako pomohl mně. E-mailová adresa DR ISIKOLO je: isikolosolutionhome@gmail.com Můžete mu také Whatsapp na +2348133261196.

  OdpovědětSmazat
 10. Chci poděkovat Dr. Waleovi za velmi mocného sesilatele kouzel, který mi pomáhá přivést mého manžela zpět ke mně, před pár měsíci mám s manželem vážný problém, a to až do té míry, že odešel z domu, a začal chodit s jinou ženou a zůstal s tou ženou, snažil jsem se ho přivést zpět, ale všechno mé úsilí bylo zbytečné až do dne, kdy můj přítel přišel do mého domu a řekl jsem jí všechno, co se stalo mezi mnou a mým manželem, pak mi to řekla mocného sesilatele kouzel, který jí pomáhá, když byla ve stejném problému, kontaktuji doktora Wale a řeknu mu všechno a on mi řekl, abych se už nebál, že se můj manžel ke mně vrátí poté, co seslal kouzlo jemu, myslel jsem si, že je to vtip, poté, co kouzlo dokončil, mi řekl, že kouzlo právě dokončil, k mému největšímu překvapení do 48 hodin se můj manžel opravdu vrátil a prosil mě, abych mu odpustil, Potřebujete jeho pomoc, můžete ho kontaktovat pomocí e-mailu: drwalespellhome@gmail.com nebo ho přidat o V jeho WhatsApp +2349015141346 je ochoten pomoci každému orgánu, který potřebuje jeho pomoc.

  OdpovědětSmazat
 11. Děkuji moc DR ISIKOLO za to, že se můj bývalý přítel vrátil ke mně. Píšu toto úžasné svědectví o tomto muži. Splnil všechna moje přání. Můj přítel a já jsme spolu chodili déle než 3 roky, a přestože jsme měli tolik hádek, ale nikdy nás nenapadlo rozchod. Jednoho dne mi zavolal přes telefon a řekl mi, jak je unavený ze vztahu a nevidí nikam, kam míříme. Uplynuly měsíce a můj přítel mě už nekontaktoval a už jsem o něm neslyšel a jeho mobilní telefon byl odpojen. Věděl jsem, že musím vyhledat pomoc kvůli tolika lásce, kterou k němu mám. Kontaktoval jsem toto skvělé kouzelnické kouzlo, protože jsem nikdy předtím nikoho nekontaktoval a říkám vám, že po týdnu kontaktu mi zavolal můj bývalý přítel a požádal mě, aby mě po 48 hodinách viděl, aby pro mě udělal smíření s mým mužem, on nosil prsten na mém prstu. Jsem velmi šťastný, protože se brzy stanem vdanou dívkou s pomocí tohoto velkého kouzla. Slíbil jsem, že vaše díla projevím všem, a prosím, kontaktujte tohoto muže, aby vám pomohl na adrese: isikolosolutionhome@gmail.com, nebo mu můžete také WhatsApp na +2348133261196.

  OdpovědětSmazat
 12. Děkuji, DR ISIKOLO, největší ze všech za to, co jsi pro mě udělal, jsem tak vděčný, že se ke mně vrátil můj milenec a nyní žijeme šťastně společně. Kouzlo lásky DR ISIKOLO Leo je velmi silné a účinné a nemá žádné vedlejší účinky, jak slíbil Rozhodl jsem se zkusit DR ISIKOLO vyzkoušet, když mě můj milenec opustil kvůli jinému, pomohl mi vrhnout kouzlo lásky na mého milence, který ho zpět za 48 hodin, jak mi slíbil a ujistil mě. to, co mě nejvíce vzrušuje, je to, že můj milenec ani nevěděl, že je pod kouzlem, pokud procházíte problémem lásky ve vztahu. Doporučuji vám kontaktovat DR ISIKOLO, aby váš problém vyřešil. Je velmi těžké ztratit lásku a já vím, jaké to je, takže nedovolte, aby vám někdo vzal vašeho milence. Kontaktujte DR ISIKOLO leo ještě dnes a získejte řešení problému. Pokud potřebujete jeho pomoc, zde je jeho e-mailová adresa: isikolosolutionhome@gmail.com nebo přímo WhatsApp +2348133261196.

  OdpovědětSmazat
 13. E-mail: dahtagnon@hotmail.com
  Tel / whatsapp: +229 98 83 03 64
  Webové stránky: https://www.puissant-rituelretouraffectif.com/

  Vidět médium, mistrovský marabout, skvělá okultní celebrita, 40 let zkušeností.
  Skvělý specialista na emoční problémy:
  Milovat
  Definitivní návrat milovaného člověka
  Manželská krize
  Rodinné problémy
  Zklamání páru
  Zrada
  Ochrana před duchy šílenství a neřesti
  Manželská smůla.
  Rozčarování lásky
  Rychlé spojení
  Zoufalý případ návratu náklonnosti
  Sexuální impotence
  Nejvyšší mistr TAGNON vynaloží veškeré své znalosti, aby vám poskytl větší spokojenost. Možné posunutí

  a korespondenční práce.
  Nečekejte, až se váš problém zhorší, pro každý problém existují řešení.
  Nečekejte, až vás opustí, nečekejte, až na něj jiná osoba vrhne kouzlo lásky.
  Staňte se základem vašeho vztahu.
  Neváhejte mě kontaktovat, i když je to jednoduchá otázka. Mým potěšením je pomoci těm, kteří to opravdu potřebují.
  Rychlá a diskrétní práce, 100% zaručený výsledek.
  Bílá magie návrat náklonnosti, vúdú pracuje pro návrat náklonnosti
  Nabízím vám své služby. Jsem otevřen jakýmkoli diskusím a obavám, pokud máte nějaké. Vaše spokojenost mě učiní

  potěšení.
  Moje odborné oblasti:
  - Jasnovidectví, ezoterika
  - Okultní díla
  - Obecný návrat náklonnosti
  - Voodoo a africká maraboutage
  - Zotavení bývalého kouzlem
  - Návrat náklonnosti a manželství
  - Romantické sblížení
  - Očarování láskou
  - Očarování pro věrnost partnerů
  - Bílá magie, abyste se soustředili
  - Bílá magie, aby se zabránilo nevěře
  - Bílá magie, aby vás milovali lidé kolem vás
  Čarodějnictví a ochrana
  - Ochrana před zlým duchem všeho druhu.
  - Ochrana proti duchu smrti, který vás trápí.
  - Ochrana před útoky černé a červené magie.
  - Ochrana před nehodami všeho druhu.
  - Ochrana před chorobami před černou magií.
  - Ochrana proti gri-gri, hračce nebo dokonce vúdú atd.
  Čarodějnictví a láska
  - Návrat náklonnosti
  * Návrat vaší lásky navždy
  * Návrat vaší lásky (e) na pevnou dobu
  * Nechte svého partnera opít láskou k vám
  * Dominovat doma i všude
  * Aby byl hloupý v lásce do té míry, že může odpustit nevěru atd ...
  - Pro oddělení páru
  * Oddělení rvačkou
  * Oddělení bez historie
  * Oddělení smrtí
  * Odloučení šílenstvím
  * Oddělení náhodou
  * Oddělení smrtelnými chorobami atd ...
  Všechna moje díla jsou bez možnosti návratu a nebudou mít na vás žádné následky, protože jsou zde o magii

  prázdný. Moje práce začíná tam, kde končí vaše naděje.
  Dělejte jako všichni ostatní, odvážte se a buďte spokojeni.
  Pro více informací
  Pro vaše poradenské potřeby
  Pro vaše objednávky mě prosím kontaktujte na:
  Kontakt:
  E-mail: dahtagnon@hotmail.com Tel / whatsapp: +229 98 83 03 64
  Webové stránky: https://www.puissant-rituelretouraffectif.com/

  OdpovědětSmazat
 14. Ahoj všichni, je mi potěšením podělit se o skvělé svědectví o DR ISIKOLO za to, že přineslo štěstí mé rodině. Opravdu chci celému světu říct, že existuje kouzelné sesilatele zvané DR ISIKOLO, které je tak skutečné a pravé. Nikdy jsem v žádnou z těchto věcí nevěřil, ale když jsem na 2 roky ztratil manželku, potřeboval jsem pomoc, dokud nenajdu kouzelné sesilatelství kouzel, a on mě ujistil, že svou ženu dostanu zpět za pouhých 48 hodin, ale byl jsem na pochybách a poté, co bylo kouzlo sesláno, o 48 hodin později, přesně jak řekl sesilatel kouzel, zazvonil můj telefon a překvapivě to byla moje žena, která mi za poslední 2 roky nevolala, a omluvila se za bolest, kterou způsobila já a ona mi řekla, že je připravena se pro mě vrátit domů. DR ISIKOLO jí opravdu dala vědět, jak moc ji miluji a potřebuji. A také jí otevřel oči, aby si představila, kolik lásky musíme společně sdílet. Budu toto svědectví sdílet po celém světě. Všechny poděkování patří DR ISIKOLO za dobrou práci, kterou pro mě udělal. Kontaktujte ho hned, protože je velmi silný a vždy vám pomůže. Věřte mu a udělejte vše, o co vás požádá, a nikdy o něm nepochybujte. jeho Whatsapp +2348133261196 nebo e-mail isikolosolutionhome@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 15. Jsem tu, abych se podělil o své úžasné zkušenosti s největším sesilatelem kouzel zvaným DR WALE. MŮJ manžel mě podváděl, a když jsem zjistil, že jsme se pohádali, což vedlo k tomu, že naplnil rozvod, rozplakal jsem se a onemocněl jsem z toho. Jednoho dne, když jsem hledal citáty o lásce online, jsem viděl lidi hovořit o DR WALE a jeho skvělé práci. lidé se stejným podobným případem mají také moji, jsou mu také věnováni priase a díky. Nechali jeho kontaktní informace, tak jsem ho kontaktoval a řekl mu o všech svých problémech. Poté mi řekl, abych se nebál, že po 48 hodinách zruší rozvod. Řekl mi věci, které musím udělat, a poté, co jsem udělal vše, co mě požádal, abych udělal k mému největšímu překvapení před 48 hodin, kdy přišel můj manžel, poklekl a prosil mě, abych ho přijal zpět, Ještě jednou vám děkuji může vám také pomoci kontaktovat
  WhatsApp / Viber: +2349015141346 NEBO
  drwalespellhome@gmail.com

  OdpovědětSmazat

cwrcekk`s blog © . Design by Berenica Designs.